Aliexpress Araç Multimedya 7018b

Aliexpress Araç Multimedia sistemi hakkında merak ettikleriniz için kendi satın almış olduğum 7018b multimedya ürünü incelemesi. Ürün hakkında detaylar.

Paylaş

Aliexpress araç multimedya ürün incelemesi konusunu yaşadığım tecrübeye dayanarak sizlere aktaracağım. Araç multimedya sistemi bildiğiniz gibi şuanda çok tutuluyor. Bende düşündüm ve arabama araç multimedya sistemi almaya karar verdim. Dedim ya herkes görüntülü geziyor bende görüntülü gezeyim dedim. Ama araç multimedya sistemi satın alma konusunda çok kararsız kaldım. A101’e geldi, internet sitelerinde bir sürü fiyat araştırdım. İşte tam olay şimdi başlıyor.

Sonrasında arkadaşımın biri kardeş bak Aliexpress’den ne aldım diye geldi. Bir baktım ne göreyim araç multimedya oynatıcı. Dedim sen bunu ne kadara aldın. 150 TL demez mi 🙂 aha dedim işte bu ama ürünü daha bilmiyorum incelemedim. Dedim bir inceleyeyim ve işte çıkan sonuçlar ;

Aliexpress Araç Multimedya İncelemesi ;

Araç montajı gayet kolay olan 7108b model araç multimedya cihazı görüntü olarak çok şık duruyor. Ürünü açtığım zaman Çin’den gelmesine rağmen Türkçe dil desteği olduğunu gördüm. Gayet güzel bir özellik ekranı falan kaliteli ekran. Biraz kötülüğü dokunmatik kalitesi biraz düşük. Ama kumanda ile bu işlemleri de çözebiliyorsunuz. Dokunmatik kötü dediysem kullanılmayacak kadar değil. Sadece biraz bastırmanız gerekiyor.

Özellik olarak radyo, video oynatıcı, usb, aux, telefon ekranı yansıtma seçeneği bile mevcut. Üstelik 1080p video oynatabiliyormuş. Dedim bu kadar fiyata bu ürün alınıyorsa neden almayım hemen bir adet sipariş ettim.

Kasa olarak biraz hafif hatta baya hafif diyebilirim. Eğer aracınızın içinde tutucu bir hazne yoksa bu hazneye ihtiyacınız olacak. Çerçeve konusunda satıcıdan istedim gönderdi ama yinede kenarlarda biraz boşluk kaldı. O da araç göğüsü ve teyp siyah renkte olduğu için çok çirkin gözükmedi açıkçası.

Cihazın ses kalitesi falan gayet güzel. Eğer kaliteli hoparlör varsa aracınızda verdiği sesten gayet memnun kalırsınız. Yani ben kendi aracım için çok memnunum.

Geri görüş kamerası da gayet başarılı. Gerçi bir geri görüş kamerasından neler bekliyorsunuz tabi o kadarını bilemem ama geri görüş kamerası konusunda da gayet başarılı bir cihaz. Sadece geri görüş kamerasının elektriğini geri vites lambasından almanız gerekmekte yoksa otomatik olarak açılmıyor.

Fakat cihazı kesinlikle öneririm. Ülkemizde piyasada satılan muadil ürünlerden iyi bir ürün. Aynı ürünlerin üzerine marka basıp burada 500 liraya satıldığını gördüm. Hatta Aynı ürünü getirip burada 2 kat fazlasına satıldığını gördüm. Bence araç multimedya sistemi arıyorsanız aşağıda linkini verdiğim ürüne kesinlikle bakın derim. Ürün yorumlarına baktığınız zaman genellikle Türkiye’den alıcı sayısının daha çok olduğunu görürsünüz zaten. Herkese iyi günler dilerim.

Araç Multimedia Sistemi Aliexpress den alınabilir mi ? Sorusunun cevabını sizler için ürünü satın alarak cevapladım.

Aliexpress Araç Multimedia Sistemi alacak olanlar için 7108b ürünü incelemesi

Aliexpress Araç Multimedia Cihazı almak isteyenler için kendi tecrübem ile sizlere bu ürünün nasıl olduğunu anlattım

Aliexpress Araç Multimedia 7018 almayı düşünenler için ürünü inceledik. Kendi kullandığım ürün hakkında düşüncelerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir