Amazon Türkiye İndirim Kuponları

Amazon Türkiye İndirim Kuponları, Amazon Türkiye hizmete girdi. Bizde sizler için amazon indirim kuponları paylaşımları buradan sizlerle paylaşacağız.

Paylaş

Bu haberimizde sizlere Amazon Türkiye şubesinin hizmete açıldığını duyuruyoruz. Amazon iki üç yıldır gündemde olan Amazon Türkiye bugün itibari ile hizmete açıldı. Bir çok ürün yelpazesi ile herkesin bildiği Amazon artık ülkemizde de hizmet vermeye başladı. Bizde sizler için indirim kuponları kategorisinden amazon indirim kuponları paylaşmaya başlayacağız. Amazon’da yapılan her indirim ve dağıtılan her indirim kuponunu buradan sizlere duyurmaya çalışacağız.

Bildiğiniz üzere Dünya’nın en değerli iki şirketinden biri olan Amazon Türkiye’de ofisini hizmete açtı. 1995 yılında kurulan Amazon bu yıldan itibaren Türkiye’den bir çok müşteri kitlesine ulaşmıştır. Türkiye’den müşteri kitlesi son yıllarda git gide çoğalması ile Türkiye şubesini açmaya karar veren Amazon için bir çok firmayı satın alarak giriş yapılacağı söyleniyordu.

Amazon Türkiye Ürünleri

Amazon Türkiye müşterilerine on beş farklı kategoride binlerce ürün tedarik edecek. Ucuz fiyat ve güvenilir teslimat sloganı ile ülkemize gelen Amazon henüz yeni olduğu için biraz süreye ihtiyacı var gibi görünüyor. Ama ülkemize gelmeden buradan bir çok müşteriye ulaştıysa zamanla diğer e-ticaret firmalarını zora sokacak gibi duruyor. Kategorilerin önümüzdeki günlerde dahada artacağı ve bütün ürünlere kolayca ulaşım sağlanacağı yapılan açıklamalar arasında.

Amazon İndirim Kuponları

Bizde indirim kuponları kategorisinden sizlere Amazon Türkiye’de yayınlanan indirim kodu ve Amazon Türkiye indirim kodu paylaşımları yaparak sizlere Amazon’da yapılan indirimleri sunacağız. Ülkemize yeni giriş yapmasından dolayı ilk zamanlarda büyük indirimler ve bir çok indirim kuponu paylaşımı bekliyoruz. Bizi takipte kalın sizlerde bu büyük indirimler ve kuponlardan haberdar olun.

Site : www.amazon.com.tr

Amazon Türkiye İndirim Kuponları, Amazon Türkiye hizmete girdi. Bizde sizler için amazon indirim kuponları paylaşımları buradan sizlerle paylaşacağız.

  1. amazontr dedi ki:

    Amazon Türkiye bekleneni veremiyor şuanda yine Amazon Amerika’dan alışveriş daha fazla ülkemizden mi kaynaklanıyor neden böyle anlamadım ben şuan hala Amerika Amazon’dan alışverişe devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir