Amazon Türkiye Ücretsiz Kargo Kampanyası Detaylı Bilgi

Paylaş

Amazon Türkiye Promosyon Kodu paylaşımlarımız devam ediyor. Amazon Türkiye Kargo Bedava kampanyası ile bir çok ürün satışında alıcılara kargoyu bedava sunuyor. Aldığınız ürünlere kargo parası ödemek istemiyorsanız bu milyonlarca ürün arasından mutlaka aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Amazon Türkiye indirim ve Amazon Türkiye promosyon kodu paylaşımlarını bu siteden takip edebilirsiniz. Amazon Türkiye ücretsiz kargo kampanyası hakkında detaylı bilgi bu konumuzda.

Amazon Türkiye girişi ile bir çok internet alış verişi yapan kişiyi sevindirmişti. Şimdide yaptığı kampanyalar ile sevindirmeye devam eden Amazon Türkiye indirim kodları paylaşmak yerine bir çok üründe direk sepette indirim yaparak daha çok müşteri kitlesine ulaşamaya devam ediyor. Peki bu ürünlere kargo parası ödemesem olmaz mı diyorsunuz. Evet olabilir, bu fırsat ürünlerini alırken Amazon ücretsiz kargo ile satın alma şansını da yakalayabilirsiniz. Peki nasıl mı ? İşte Cevabı ;

Amazon Ücretsiz Kargo Kampanyası

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Amazon Türkiye ücretsiz kargo kampanyası her üründe geçerli değildir. Bazı ürünlerde alt limit olmadan bazı ürünlerde ise 50 Türk Lirası ve üzeri alış verişlerde ücretsiz kargo kampanyası geçerli oluyor. Bunun için alacağınız üründe 50 Türk Lirası ve üzeri alış verişte kargo bedava notu yer alıyor. Diğer ürünlerde ise sepete ekle butonun üstünde fiyatı artı Kargo Bedava notu yer alıyor. Aşağıda resimde bu notların örneğini görebilirsiniz.

Amazon Türkiye Ücretsiz Kargo Kampanyası ile bazı ürünleri satın aldığınız zaman kargo ücreti ödemeden evinize kadar getirtebilirsiniz.

Amazon Türkiye İndirim Kuponları İçin bu sayfayı takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Amazon Türkiye İndirimli Ürünler

Amazon Türkiye ücretsiz kargo kampanyası yanında birde Amazon Türkiye indirimli ürünler ile de bir çok indirimli ürüne ulaşabilirsiniz. Kitaptan oyuncağa bir çok üründe indirim kampanyası düzenleyen Amazon Türkiye müşterilerine bir çok fırsat sunuyor. Yüzde altmışa varan indirimler sunan Amazon Türkiye piyasasında bir çok kitleye ulaşmaya devam edecek gibi duruyor. İndirimli ürünlerin olduğu kategoriler ise aşağıda listelenmiştir. Aşağıda yer alan kampanya detayı kısmında indirimli ürünlerin bulunduğu linke ulaşabilirsiniz.

  • Amazon Türkiye İndirimli Kitap
  • Amazon Türkiye İndirimli Mutfak Ürünleri
  • Amazon Türkiye İndirimli Yapı Market
  • Amazon Türkiye İndirimli Elektronik Ürünler
  • Amazon Türkiye İndirimli Bebek Ürünleri
  • Amazon Türkiye İndirimli Ofis ve Kırtasiye
  • Amazon Türkiye İndirimli Bilgisayar Ürünleri
  • Amazon Türkiye İndirimli Oyuncaklar

[su_accordion][su_spoiler title=”KAMPANYA DETAYI” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]https://www.amazon.com.tr/b/ref=nav_cs_help?ie=UTF8&node=15215298031[/su_spoiler] [/su_accordion]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir