Bim Çalışma Şartları, Bim Maaşları 2019

Bim Çalışma Şartları, Bim Maaşları 2019 adlı konumuzda Bim marketlere başvuru yapacaklar detaylı bilgi sahibi olabilirler. Bilgi Sitesi en doğru ve en güncel bilgi

Paylaş

Hepimizin bildiği bir çok mağazası ile ekonomik ürünler sağlayan perakende mağazası bim sürekli mağaza açtığı için her geçen gün yeni eleman alımı yapmaya devam ediyor. Bim Çalışma Şartları konusunda biraz sıkı gibi görünse de kariyer için iyi bir firma olabilir. Bim Maaşları da sizin içeride performansınıza göre değişiklik gösteriyor. Bim Çalışma Şartları Neler ? Bim Maaşları Ne Kadar ? sorularının cevapları ve bim iş başvurusu hakkında detaylı bilgi bu konumuzda.

Bim Marketler Zincirini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Türkiye’nin her yerinde toplam 6560 mağaza ile hizmet veren bim marketler zinciri sürekli yeni mağazalar açmaktadır. Bu yüzden sürekli eleman ihtiyacı doğan bim marketler zinciri elaman alımına da sürekli devam etmektedir. Peki bim iş başvurusu nasıl yapılır ? Bim çalışma şartları nelerdir ? Bim Maaşlar ne kadar ? Bu soruların cevaplarını konumuzdan öğrenebilirsiniz.

Bim İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bim iş başvurusu çok kolay adımlardan oluşuyor. İstediğiniz size yakın bim şubesine giderek de başvuru formunu doldurabilirsiniz ya da evinizde ve ya telefonunuzda internet bağlantınız varsa şubeye gitmeden internet üzerinden de başvuru formu doldurabilirsiniz. Kısa sürede size geri dönüş sağlıyorlar. Bim aynı zamanda eleman alımlarını iş kur üzerinden yapıyor.

İnternetten başvuru yapmak için : https://www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx
[irp posts=”864″ name=”A101 Maaşları 2018 ve A101 Çalışma Şartları 2018″]

Bim Çalışma Şartları Neler ?

Bim her geçen gün artan mağazası ile çalışan sayısı da buna orantılı artmakta. Toplamda 30 binden fazla çalışanı olan bim marketler zinciri her geçen gün yeni çalışanlar almaya devam ediyor. Peki bim çalışma şartları neler ?

Bim çalışma şartlarından bahsetmeden önce çok yoğun bir iş temposu olduğunu belirtmekte fayda var. Her yerde bim var fiyatlar ekonomik bu yüzden insanlar genel olarak alış veriş zamanında ve günlük ihtiyaçlarında bim marketler zincirini tercih ediyor. Bu da mağazanın sürekli aktif ve sürekli müşteri olması anlamına geliyor. Bu yüzden bim marketler zincirinde kasa sorumlusunda mağaza sorumlusuna kadar herkes her işi yapabilir. Mertebe ayrımı olsa da iş ayrımı yoktur. Kısacası mağaza sorumlusu da kasaya geçebilir bunu belirtmekte fayda var.

Bim Maaşları Ne Kadar ?

Bim marketler zinciri çalışma şartları yoğunluğundan ve bunun yanı sıra eleman alımlarını da iş kur üzerinden yaptığını sizlere söylemiştik bunu tekrar hatırlatalım. Bu yüzden bim marketler zincirine ilk işe başlamanızda ilk dört maaşınızı iş kur ödüyor. Yani bim marketler zincirinde başladığınız ilk dört ay asgari ücret alırsınız. Dört ayın sonunda ise bim marketler zincirinin kendi elemanı olarak çalışmaya devam edersiniz.

Bim bünyesine geçtikten sonra performansınıza göre kademe kademe yükselişe geçersiniz ve maaşınız da yükselmeye başlar. İlk etapta mağaza sorumlusunun yardımcısı olarak yükselirsiniz. Mağaza sorumlusu yardımcısı olduğunuz zaman maaşınız 2.000 Türk Lirası olur. Sonrasında ise yine performans ve çalışmanız göre mağaza sorumlusu olursunuz. Mağaza sorumlusu ise 2.500 Türk Lirası maaş almaktadır.

Ayrıca bim çalışanlarına prim sistemi de uygulamaktadır. Bu primlerle maaşınıza ek 150 TL ile 500 TL arası da maaşınıza ek ücret alabiliyorsunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir