Burger King Maaşları 2019, Burger King Çalışma Şartları

Burger King Maaşları 2019, Burger King Çalışma Şartları konumuzda özellikle öğrencilerin iş başvurusu yaptığı burger king iş başvurusu ve detayları hakkında bilgi

Paylaş

Özellikle iş arayan öğrencilerin en çok başvuru yaptığı Burger King maaşları hakkında bir fikriniz var mı ? Burger King iş başvurusu yapmadan önce burger king çalışma şartları ve burger king maaşları 2019 yılında ne kadar sorusuna bu konuda cevap bulabilirsiniz. Burger King genellikle öğrencilerin para kazanma kapısı oluyor. Nedeni ise part time çalışma imkanı sunulması. Burger King çalışanları için yükselme imkanı da sunuyor. Ülkemizde en çok iş başvurusu alan yerlerden biri olan Burger king maaşları ve burger king çalışma şartları hakkında merak edilenler.

Amerika sermayeli olmasına rağmen ülkemizde her alış veriş merkezinde ve hemen hemen her yerde şubesi lan Burger King bu şubeler ile ülkemize hem vergiler ile katkı sağlamakta hem de sağladığı yüksek sayıda istihdam ile katkı sağlamakta. Bu kadar çok şube ve bu kadar çok çalışan ve sürekli iş alımı yapılan Amerika merkezli Burger King iş başvurusu yaptınız işe kabul edildiniz. Peki Burger King maaşları ne kadar, burada ne maaş alacaksınız merak ediyorsanız cevabı aşağıda.

Burger King Çalışma Şartları

Öncelikle burger king çalışma şartları nasıl ? Burger king iş başvurusu yapacaksınız fakat önce çalışma şartları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen bahsedelim. İlk olarak burger king vardiya şeklinde çalışıyor. Vardiyalar 8 er saat olarak ayarlanmıştır. Bu 8 saatlik sürenin içerisine molalar da dahildir. Haftada bir gün izinli olacağınız firmada yıllık izin uygulaması da vardır. Bildiğiniz gibi bir yıl sonunda 16 gün yıllık izne ayrılabiliyorsunuz. Genellikle çok yoğun yerlerde olduğu için çalışması biraz zor bir iştir. Nedeni ise alış veriş merkezlerinde ne tür insanlar ile karşılaşacağımız belli olmuyor. Özellikle kasiyer görevlisinin işi çok çok zor diyebilirim. Eğer sabırsız biriyseniz burger king size göre bir çalışma alanı değil diyebilirim. Peki maaşlar ne kadar onu da cevaplayalım.

[irp posts=”1526″ name=”Yurtiçi Kargo Çalışma Koşulları, Yurtiçi Kargo Maaşları 2019″]

Burger King Maaşları

Burger king de üstte de söylediğim gibi yükselme imkanınız var. Bu da maaşın sürekli değişebileceği anlamına geliyor. Bir çok kademe olduğu için maaşlarda kademe kademe değişiklik göstermekte. Kademe atladıkça maaş da sizi tatmin eder seviyelere ulaşmakta. Peki bu kademeler ve maaşları neler ?

  • Burger King Ekip Üyesi Maaşı

İşe ilk başlangıcınız ekip üyesi kademesinde olur ve asgari ücretten %10 daha fazla ücret alır.

  • Burger King Servis Uzmanı Maaşı

Burger King işe girdiniz ekip üyesi olarak üç ay boyunca çalıştınız. Bu üç ay sonunda firma size kademe atlama şansı sunar. Bu kademede servis uzmanı kademesidir. Fakat kademe yükselme sınav ile yapılır. Sınavda tabi ki hamburger hakkında sorular sorulur. Sorulan 100 sorudan 80 üzeri net yaparsanız artık servis uzmanı oldunuz ve maaşınıza + %5 zam geldi demektir.

  • Burger King Supervisor Maaşı

Altı aylık çalışmanızdan sonra yine sınavla supervisor kademesine yükselebilirsiniz. Sıpervisor olduğunuz zaman artık çalıştığınız şube sizden sorulur. Bir nevi artık ayak işleri yapmazsınız. Bu da maaşınıza +%25 olarak yansır.

  • Burger King Vardiya Müdürü Maaşı

Bulunduğunuz şube de son seviye. Bir yılınızı doldurunca yine sınavla vardiya müdürlüğü kademesine ulaşabilirsiniz. Vardiyalar ve çalışanlar yani şube artık sizden sorulur. Şubede sözünüz geçer. Tabi bu da maaşınıza + %80 oranında yansır.

Burger King Maaşları 2019, Burger King Çalışma Şartları konumuzda özellikle öğrencilerin iş başvurusu yaptığı burger king iş başvurusu ve detayları hakkında bilgi

  1. talha dedi ki:

    Merhaba, vardiya müdürünün üstündeki rütbelere nasıl geçiş yapılıyor asistan müdürü grup müdürü vs bu kademelere geçmek için üniversite şart mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir