Cumhurbaşkanlığı Spor Mart Ayında Sahada

Cumhurbaşkanlığı Spor kuruldu, Cumhurbaşkanlığı Spor kadrosu, Cumhurbaşkanlığı Spor teknik direktörü kim ? detaylar bu konuda Cumhurbaşkanlığı Spor Mart ayında sahada

Paylaş

Spor alanında özellikle futbol alanında bir çok yeni yatırımlara imza atan ülkemiz de bu alanda yeni bir adım daha atıldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı sonrasında geçtiğimiz günlerde resmen kuruldu. Herkesin tahminleri üzerine ilerleyen zamanlarda büyük ihtimalle süper lig de görebileceğimiz bir takım olan Cumhurbaşkanlığı Spor Mart ayında sahaya çıkacak.

Cumhurbaşkanlığı Spor resmen kurulmasından sonra haber sitelerinde TFF de yer alan bilgiler paylaşıldı ama ben bugün arama yaptığı  zaman bir türlü bulamadım. Fakat okuduğum haberde Mart ayında başlayacak olan 2. Amatör Küme’de sahaya çıkacak olması. Futbolcuları olsun teknik heyeti olsun büyük merakla beklenen Cumhurbaşkanlığı Spor için nasıl bir yol izlenecek hep birlikte takımı izleyip göreceğiz. Cumhurbaşkanlığı Spor hakkında biraz bilgi verelim.

Takımın şuan futbolcu listesi ve teknik heyeti belli değil yani belliyse de şuan açıklanmadı. Ankara takımı olarak saha çıkacak olan takım antremanları külliyede yapması bekleniyor. Stad olarak da en uygun stad bence Ankara Sincan Stadı. Haber sitelerinde de okuduğumuz zaman maçları Sincan Stadında oynanacağı söyleniyor.

Cumhurbaşkanlığı Spor Kadrosu

Cumhurbaşkanlığı Spor kadrosu henüz açıklanmadı açıklanır açıklanmaz burada bildireceğiz.

Cumhurbaşkanlığı Spor Teknik Direktörü

Cumhurbaşkanlığı Spor teknik direktörü henüz açıklanmadı açıklanır açıklanmaz burada yazacağız.

Cumhurbaşkanlığı Spor Fikstürü

Takımın fikstürü açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan kura sonucunda Cumhurbaşkanlığı takımının yer aldığı grupta yer alan takımlar ;

Ankara Adaletspor
Ankara Performansspor
Balgatspor
Cumhurbaşkanlığı
Onbir Çelikspor
T.A.İ. Spor
TED Ankara Kolejliler

İlk hafta maşları ise ;

Onbir Çelikspor – Balgatspor
Cumhurbaşkanlığı Spor – Ankara Performansspor
TED Ankara Kolejliler – T.A.İ. Spor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatı ile kurulan Cumhurbaşkanlığı Spor Sahaya Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir