İphone Rehber Yedekleme ve Geri Yükleme

İphone Rehber Yedekleme işleminin ve iphone rehber geri yükleme işleminin ne kadar kolay olduğunu bilgi sitesi farkıyla öğrenin.

Paylaş

İphone marka telefon kullanıcıları için özellikle icloud şifrelerini unutanlar telefon değişiminde iphone rehber yedekleme ve geri yükleme işlemleri sıkıntılı bir süreç değil neredeyse imkansız oluyor.Hele birde telefon rehberi kalabalıksa. Fakat siz her ihtimale karşı iphone rehber yedekleme işlemini gerçekleştirirseniz bu sıkıntılı süreçten kurtulabilirsiniz. Özellikle telefon arızalanması durumunda çok işinize yarayacak olan bu işlem iphone rehber geri yükleme işleminizi de saniyeler içinde çözüme kavuşturuyor. Peki iphone rehber yedekleme ve geri yükleme kolay yöntem nedir ?

Bu işlemlerin kolay yöntemi iphone rehber yedekleme uygulaması ile mümkün. İphone rehber yedekleme için sunulan bir çok uygulama mevcut. Fakat ben sizlere bu uygulamalar arasından en işe yarar olanları seçtim. Kendi kullanmış olduğum uygulamayı da listeye ekledim. Akıllı telefon rehber yedekleme konusunda işinizi görecek olan en sağlıklı çalışan programları inceleyelim.

MCBackup – My Contacts Backup

Benim kullanmış olduğum ve denediğim çalıştığını gördüğümde sevindiğim uygulama budur.  Başıma gelen bir hesap sorununda rehber yedeklerimi alıp saniyeler içinde yeni aldığım telefona aktarmam için bana büyük kolaylık sağladı. O yüzden bu programı öneririm. Uygulama yedekleri vcf uzantısı ile yani vcard ile alıyor. Aldığı yedeği size mail yolluyor. Siz bu maili sakladığınız sürece o an almış olduğunuz yedek hep sağlam bir şekilde saklanmış oluyor. Uygulamaya ulaşmak için ;

[appbox appstore id446784593 ]

Rehber Yedekleme Uygulaması

Bu uygulamada MCBackup tarzında ama tek farkı yedekleri google drive ile alıyor. Yine bir dokunuş ile yedeklerinizi alıp google drive a yükleme işlemi gerçekleşiyor. Diğer telefonunuzdan google drive hesabına giriş yaparak yine bir dokunuşla rehber geri yükleme işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

[irp posts=”1613″ name=”Android Rehber Yedekleme ve Geri Yükleme Kolay Yöntem”]

Easy Backup Rehber Yedekleme

Sadece bir dokunuşla rehber yedeği alma işlemini gerçekleştirip yine tek bir dokunuşla rehber geri yükleme işlemini gerçekleştirebileceğiniz kullanımı çok kolay bir android rehber yedekleme uygulamasıdır. Üstelik size çevrim dışı yedekleme sunarak biraz da güvenilir olması gibi avantajları var. Bu uygulamada MCBackup gibi aldığı yedeği sizin eposta hesabınıza gönderiyor. Yedeği yeni telefona yüklemek için o telefondan mail adresine girerek göndermiş olduğunuz yedek dosyasına tıklamak. Bu kadar kolay. Uygulamaya erişmek için ;

[appbox appstore id545198169 ]

İphone Rehber Yedekleme işleminin ve iphone rehber geri yükleme işleminin ne kadar kolay olduğunu bilgi sitesi farkıyla öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir