Kalıcı Parfüm Önerileri, Kalıcı Parfüm Nasıl Seçilir ?

kalıcı parfüm önerileri konumuzda kalıcı parfüm nasıl seçilir sorusuna cevap bulabilirsiniz. iki adet kalıcı parfüm markası da konumuzda sizinle paylaştım.

Paylaş

Parfüm konusunda herkes çok özenlidir. Özellikle sürekli toplu ortamda bulunanlar parfüm konusunda çok dikkatlidir. Bu yüzden kalıcı parfüm çok önemlidir. Bende kendim parfüm alırken kalıcılık konusunda bir türlü doğru tercihi yapamadım. Fakat sonunda buldum. Size bu deneyimlerimde kalıcı parfüm önerileri ve kalıcı parfüm nasıl seçilir sorusuna bulduğum cevabı anlatmaya çalışacağım.

Hemen hemen orijinal dahil bir çok parfüm markasını denedim. Fakat sorun benden mi kaynaklanıyor bir türlü kalıcı parfüm bulamadım. Kendi çapımda bir tür araştırma yaptım ve neden parfüm konusunda kalıcılık olarak bir sonuca varamadığımı değerlendirdim. Bu değerlendirmelerimi benim gibi bir türlü kalıcı parfüm bulamayanlar için paylaşmaya karar verdim. Sizlerinde eklemek istediği bir şey olursa yorum kısmından ekleyerek konuya destek olabilirler.

Kalıcı Parfüm Nasıl Alınır ?

Özellikle denediğim orijinal parfümlerde hüsrana uğradığımı söylemek isterim. Bu hüsranım parfüme yatıracak o kadar param olmadığından kaynaklanıyor olabilir. Sonrasında Ankara’da olanlar bilir Ankamall’de bir açık parfüm (dolma parfüm) satan MAD mağazasına gittim. Orada çalışanlara danıştım. Aldığım cevap parfümde giydiğimiz kıyafet kadar ten uyumu da çok önemliymiş. Evet parfümde kalıcılık için teninize uygun bir parfüm seçmeniz gerekiyormuş. Bunda etkiler yağlı, yağsız vücut, terleme oranlarınız kalıcılık oranını etkileyen en önemli etkenler. Bu soruları cevapladıktan sonra bana saygıdeğer çalışan bir parfüm önerdi ve bu parfümü bir hafta denedim. İnanamazsınız tam istediğim sonuca ulaştım. Sonrasında gittim aynı parfümden alacaktım fakat ben başka bir marka denemek istediğim yine aynı çalışana sordum ve bir parfüm önerisinde daha bulundu yine mükemmel bir sonuç 🙂 Peki bu parfüm markaları hangileri ?

Kalıcı Parfüm Önerileri

Benim cildim yağlı ama terleme konusunda çok şanslıyım fazla terleme olmuyor. Bunu söylediğim zaman çalışan hanım efendinin bana önerdiği ilk parfüm 212 classic oldu. 212 markasını bilmeyen yoktur. Orijinal 212 fiyatları 150 – 500 Türk Lirası arasında değişiyor. Birde bu parfümün sexy olan modeli var buda hemen hemen aynı fiyatlarda. Burada aldığım aynı marka parfümü 2 adet 100 ml. şişesini 60 Türk Lira fiyatına aldım ve çok memnun kaldım. 1 Hafta sonra tekrar gittiğimde bana Alberto Sego önerisinde bulundu ve bu parfümden de çok memnun kaldım. Önerilere gelecek olursak

  1. Öncelikle ten uyumunuzu mutlaka öğrenin
  2. Alacağınız parfümün esans oranına mutlaka bakın
  3. Almadan önce bileğinize bir kere sıkıp bir süre dolanın ve kokuyu kontrol edin
  1. Sevda dedi ki:

    Yazınıza istinaden alberto sego parfüm ürünlerini kullanmaya başladım. İyi ki bu yazıya denk gelmişim. Harika ürünleri var. Bilgilendirme yaptığınız için çok teşekkür ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir