Kaliteli WordPress Ücretsiz Temalar Bulabileceğiniz Siteler

Kaliteli Wordpress Ücretsiz Temalar bulabileceğiniz siteleri sizlerle paylaştım. Ücretsiz temalar ile sitelerinize profesyonel bir görünüm katabilirsiniz. detaylar bu konuda

Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Site kurarken wordpress artık tek ihtiyacınız haline geliyor. Nedeni bu yazılımın temaları ile istediğiniz her türlü siteyi çıkarabilmek. WordPress temaları siteyi istediğiniz gibi değiştirip değişik şekillere sokabilirsiniz. Üstelik ücretsiz wordpress temalar ile de bir çok değişik projeye imza atabilirsiniz. WordPress ile site yapmanın ne kadar kolay olduğunu bu işle uğraşan bütün arkadaşlar biliyordur diye düşünüyorum. Ücretsiz WordPress temaları sayesinde şekilden şekle sokabilirsiniz. Bende sizlere bu konuda kaliteli wordpress ücretsiz temalar bulabileceğiniz siteleri sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle wordpress ile neler yapabileceğinizden biraz bahsetmek istiyorum. Web sitesi açmak isteyenler açacak olanlar wordpress yazılımı hakkında bilgiye sahiptir zaten. WordPress bir web sitesi oluşturmak için kullanılan yazılımdır. İlk kurulduğunda aslında sadece bir blog hatta boş öyle sıradan bir site gibi görünse de yapacağınız tema değişiklikleri ile çok profesyonel sitelere dönüşebilir. Fakat genelde hep ücretli temalara denk gelirsiniz ve bu durum sizin şevkinizi biraz kırabilir. Ama bir çok ücretsiz wordpress teması mevcut. Hatta öyle ücretsiz wordpress temalar var ki ücretli wordpress temalar yanında hiç kalır. Bende sizler için bu şekilde kaliteli wordpress ücretsiz temalar yayınlayan siteler paylaşma kararı aldım. Çoğunuz biliyorsunuzdur tabi ki ama bilmeyen arkadaşlarımın işine yarayacağını düşünüyorum.

Ücretsiz WordPress Temalar Bulabileceğimiz Siteler

Aslında ilk başta söylemek istediğim wordpress yazılının kendi tema kütüphanesine bir göz atmanız. Bir çok profesyonel tema var fakat o kadar tema arasından bunları ayırt etmek biraz zor oluyor tabi ki. Çoğu temada profesyonel görünse de bir çok eklentisi için pro özelliği aktif etmeniz gerekmekte. Bunun haricinde kaliteli temaları bulabileceğiniz siteler aşağıda.

[irp posts=”1554″ name=”Wordpress Tema Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?”]

justfreethemes.com

Just free themes ücretsiz temalar gayet başarılı. Bu sitede genellikle ücretsiz firma temaları bulabilirsiniz. Bu sitede şuan aktif olan ColorMag teması da ücretsiz olarak just free themes sitesinde dağıtılıyor. Üstelik temaların seo oranları gayet yüksek. Hızlı ve profesyonel şekilde yapılmaları da cabası.

Temalara bu adresten ulaşabilirsiniz : justfreethemes.com/best-free-wordpress-themes

themeisle.com

Yine bir çok firma ve blog temasına ulaşabileceğiniz bir adres. Yine profesyonel bir şekilde yapılmış temalar. Temaları gördüğünüzde ücretli temaya gerek kalmadığınız anlayacaksınız.

Site Adresi : themeisle.com/wordpress-themes/free

beautifulthemes.com

Blog sitesi ve haber tarzı siteler açacaklar için bulunmaz nimet temalar bu sitede karşınızda. Birbirinden kaliteli ve benim her temasını çok sevdiğim ücretsiz tema dağıtıcısı olan bir site. Gerçekten kaliteli temaları var. İlerleyen zamanlarda bu sitenin temasını buradan bulduğum bir tema ile değiştireceğim.

Site Adresi : beautifulthemes.com

sktthemes.net

Temaları biraz ağır çalışsa da firma sitenize uygun temayı rahatça bulabileceğiniz tema dağıtıcısı. Tek dezavantajı görsellik olarak çok güzel temalar ama çok yavaş açılmaları sitenize girecek kullanıcıları üzebilir. Alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Site Adresi : www.sktthemes.net/product-category/free-wordpress-themes/

famethemes.com

İşte mükemmel benim çok beğendiğim bir ücretsiz wordpress tema dağıtıcısı daha. Ücretli dağıttı temaları gibi özen gösterilerek yapılmış temalar. Gayet başarılı ve yüksek kaliteli wordpress temaları. Ücretsiz wordpress haber teması ve ücretisiz wordpress firma teması bulabilirsiniz.

  • Evet arkadaşlar sizlere sunacağım siteler bu kadar. Bir çok site mevcut ama dikkat edin bu temalar kendi temalarını dağıtıyor. Siz Nulled adı altında warez temalar indiriyor olabilirsiniz. Bu temalar ücretli wordpress temaları olup sizlere başka biri tarafından içine zararlı kodlar yerleştirilip sunuluyor olabilir. Bu yüzden siz siz olun bu tür temaları kullanmayın.
  • Verdiğim sitedeki temalar tamamen ücretsizdir. Hepsini tek tek deneme şansım olmadığı için kurulumdan sonra bazı eklentileri için pro versiyona geçin derse bu konuda üzgünüm. Ama denediğim çoğu temada böyle bir seçenek sunmadı.
  • Yinede her ihtimale karşı indirdiğiniz temaları bir virüs taraması sonrası sitelerinize yükleyin derim.

Umarım bu bilgiler işinize yarar herkese saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir