Sateen 50 TL İndirim Kuponu ile Sizde Kazanın

Paylaş

Sateen markasını bilmeyen yoktur diye tahmin ediyorum. Sizlere bu konumda Sateen 50 TL indirim kampanyası hakkında bilgi vermek istiyorum. Bayan Giyim sektöründe öncü firmalar arasında yer alan ve kullanıcılarının memnun olduğu sateen firması online alışverişte Kasım ayına özel indirim kampanyası başlattı. Bayanların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Sateen 50 TL indirim kuponu detaylarını konumuzda sizlerle paylaştım.

Bayanların online alış verişte en çok tercih ettikleri markalar arasında yer alan sateen müşterilerine Kasım ayı boyunca 50 TL indirim kampanyası sunuyor. Kasımda alışveriş bambaşka sloganı ile başlatılan kampanyada Sateen’den yaptığınız her 50 Türk Lirası ve üzeri alış verişlerde 50 Türk Lirası indirim kodu kazanıyorsunuz.

Sateen 50 TL İndirim Kuponu Kampanyası Detaylar

Sateen’den 1 Kasım ve 7 Kasım arasında yapacağınız 50 Türk Lirası üzeri alış verişte 50 Türk Lirası indirim kuponu kazanıyorsunuz. Kazandığınız kuponu nasıl kullanacağınız hakkında detaylar ise aşağıda yer almaktadır.

  • 1 Kasım – 7 Kasım tarihleri arasında sateen.com adresinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alış verişte indirim kuponu hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. İndirim kuponu hesabınızda hediye çekleri sayfasından görebilirsiniz.
  • Kuponları bu tarihler arasında her 50 Türk Lirası ve üzeri alış verişte kazanabilirsiniz.
  • Kazandığınız 50 Türk Lirası İndirim Kuponu 11 Kasım tarihinde yapacağınız 150 Türk Lirası ve üzeri alış verişlerde geçerli olacaktır. Yani bu kazandığınız indirim kuponu sadece 11 Kasım tarihinde ve 150 Türk Lirası ve üzeri alış verişlerde geçerli sayılacaktır.
  • Kuponu kazandınız fakat ürünü iptal ve ya geri iade etmeniz gerekti. O zaman indirim kuponu da iptal oluyor 🙂
  • Hediye çekini aldınız hediye çekini kullanarak ürün satın aldınız fakat bu ürünü geri iade etmeniz gerekti işte o zaman da hediye çeki üstüne ne kadar ücret ödemiş iseniz o ücreti geri alabiliyorsunuz.

Sateen Ücretsiz Kargo Kampanyası

Sateen markası 50 Türk Lirası indirim kampanyası yanı sıra müşterilerine ücretsiz kargo imkanı da sunmaktadır. Yapacağınız 100 Türk Lirası ve üzeri her alış verişte sateen kargoyu sizlere ücretsiz olarak göndermektedir. Bunun yanı sıra seçilmiş bazı 100 Türk Lirası altı ürünlerde de kargo bedava kampanyası var. Bu ürünlere de aşağıda yer alan kampanya detay sayfasından ulaşabilirsiniz.

[su_accordion]

[su_spoiler title=”50 TL İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLAR” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]https://www.sateen.com/kasimda-alisveris-bambaska[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”KARGO BEDAVA ÜRÜNLER” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]https://www.sateen.com/trend-alarmi-leopar[/su_spoiler]

[/su_accordion]

Sateen 50 TL İndirim Kampanyası adlı konumuzda sateen indirim kodu ve sateen ücretsiz kargo kampanyası hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir