Şok Market Maaşları 2019 ve Şok Market Çalışma Şartları

Şok Market Maaşları ve Şok Market Çalışma Şartları adlı konumuzda Şok Marketler iş başvurusu nasıl yapılır ? Şok marketler işe başlama sınavı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paylaş

Şok market yaklaşık 10 yıl önce Migros bünyesinden ayrılarak Ülker bünyesine geçmiştir. Şok marketler zinciri A101 ve Bim’den sonra gelen en büyük marketler zincirleri arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Şok market günümüzde 4000’I aşkın marketler zincirine ulaşmıştır. Özellikle bilindik markaların ürünlerini uygun fiyata satması ile kısa zamanda en çok tercih edilen marketler arasına girmeyi başarmıştır ve bu büyüme zincirini devam ettirmek için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Şok Market Maaşları ve Şok Market Çalışma Şartları hakkında detaylı bilgiye bu konudan ulaşabilirsiniz. Şok market iş başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabına da bu konudan ulaşabilirsiniz.


Şok market büyüme hızının artışı ile birlikte personel alımında hızla artmaktadır. Bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Şok marketle ilgili iş alımları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu,başvuru şartları, çalışma şartları ve maaşlar hakkında bu yazımında bilgi verilmektedir.

Şok Market Çalışma Şartları

Şok market bünyesinde binlerce çalışan personel mevcuttur. Türkiye genelinde hizmet veren Şok markette on binlerce çalışanı ve binlerce şubesi marketler zincirleri arasın da yer almaktadır. Şok markette çalışmak da diğer perakende marketler zincirinde çalışmakla benzer şart ve özellikleri barındırmaktadır. Şok market bünyesinde farklı departmanları bulundurmaktadır. Şok markete her yıl çok sayıda kişi çalışmak için başvuruda bulunmaktadır.

A101 Maaşları ve A101 Çalışma Şartları konusu da dikkatinizi çekebilir.

Şok markette diğer perakende marketlerde olduğu gibi her yıl şube sayılarında ciddi artışlar yaşanmaktadır. Bu burum kapsamında sürekli bir personel alımı ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. İş ve personel ihtiyacının oldukça yoğun olduğu Şok’ta çalışmak için özel bir deneyim ya da bilgi ise aranmamaktadır. Ancak iş başvurusunda bulunan kişinin hangi bölüm, alanda çalışmak istediğini belirtilmesi gerekmektedir.
Günlük ortalama olarak 7.5 saat çalışılmaktadır. Şok marketler zincirinde hafta bir haftalık izin verilmektedir. Bir yılını dolduran çalışanlar için senelik izin kullanmaya hak kazanmış olmaktadır.

Şok Market İş Başvurusu

Şok markette çalışmak için kendi internet sitesinden online olarak başvuruda bulunabilir.Şok marketler ailesine nasıl katılırım ana başlığı altında bulunan işe başvuru formunu doldurarak hangi departmanda çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
Şok markette şube sayısı her geçen gün artış göstermekte olup, başvurular bir havuzda toplanarak bu şubelere yerleştirilmektedir.
Diğer bir başvuruda şeklide size en yakın bir şok şubesine giderek, iş başvuru formunu doldurarak da Şok markette çalışmak istediğinizi belirterek başvuruda bulunabilirsiniz.

Şok Market Maaşları

Şok markette çalışmak isteyen kişilerin merak ettikleri diğer bir konuda Şok markette çalışanların aldıkları maaşlardır. Şok markette çalışan personellerin yaptıkları işlere ve görevlere göre maaşlarında değişiklik göstermektedir. Ilk işe başlayan personelin başlangıç maaşı şu an asgari ücrettir. Ancak 3 aylık bir dönemden sonra personelin maaşında bir artış görülmektedir ve aylık birşok alışveriş kartı da verilmektedir.
Mağaza sorumlusu ile mağaza personeli 2000 ile 2200 arasında bir maaş almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir