Starbucks Maaşları 2019, Starbucks İş Başvurusu

Starbucks İş Başvurusu yapacaklar için Starbucks Maaşları 2019 ve Starbucks çalışma şartları hakkında detaylı bilgiyi konumuzda okuyabilirsiniz.

Paylaş

2019 yılında iş arayışları yine son sürat devam ediyor. Yine özellikle öğrencilere iş fırsatı sunan Starbucks iş başvurusu ve Starbucks maaşları hakkında bilgileri bu konuda sizlerle paylaşacağım. Starbucks bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Sosyal medyaların bacak bacak üstüne atıp şekil ayakkabıları ve masa üstünde pahalı sigaraları gösteren görkemli mekan. İşte bu mekanda çalışmak size ne kadar para kazandırıyor biliyor musunuz ? Starbucks iş başvurusu nasıl yapılıyor ? Starbucks çalışma şartları neler ? işte bütün bu soruların cevapları bu konuda.

Son zamanlarda gençler arasında en çok tercih edilen kafeler arasında yer alan Starbucks kendini geliştirmeye ve kafeler açmaya devam etmektedir. Gençlerimizin yoğun olarak gittiği mekanlardan birisi olan Starbucks her geçen gün iyi hizmet anlayışı güler yüzlü çalışanları ile büyümeye devam ediyor. Kısa zamanda büyümeye başlayan Starbucks şubelerinde çalıştırmak için personel arayışı içine girmiş ve birçok kariyer siteleri de dahil olmak üzere iş ilanı açmış durumdadır. İş arayan gençler arasında sıklıkla tercih edilen Starbucks’ta çalışma şartları nasıldır? Starbucks maaşları nasıl belirlenmektedir?  Starbucks firması bünyesinde çalışan personellerine ne kadar maaş vermekte ve nasıl  bir çalışma ortamı sunmaktadır?

Starbucks’ta  Çalışma Şartları

Her geçen gün bünyesine yeni şubeler katan  Starbucks firmasında çalışma şartları ile ilgili olarak şunlardan bahsedilmektedir. Bu firmanın çalışma şatlarına bakıldığında günde 8 saat mesai yapıldığı bilinmektedir. Bu çalışma süresinin içine yemek ve dinlenme molaları da dahil bulunmaktadır. Haftada bir gün haftalık izin hakkınız bulunacaktır. Bir senenin sonunda yıllık izin hakkı elde edilmektedir. Yasal prosedür gereği bir yılını dolduran çalışanlar için senelik izin hakkı 14+2 şeklinde olmaktadır.  Vardiyalı bir çalışma sistemine sahip olan Starbucks firması vardiyaya kalan personelin ulaşımından kendisi sorumlu olmaktadır. Bu firmada çalışmak isteyen kişiler şunları unutmamalıdır ki bu alanlar her  türlü insanın bulunabileceği ortamlar olduğu için zor ve yorucu olabilir. Bu alanda çalışmak isteyen kişiler sakin ve sabırlı olurlarsa çalışmaları daha kolay olacaktır.

[irp posts=”1530″ name=”Burger King Maaşları 2019, Burger King Çalışma Şartları”]

Starbucks Maaşları

Starbucks’ta işe yeni başlayacak kişilerin en çok merak ettiği konular arasında Starbucks’ta maaş ücretleri ne kadardır? Starbucks’ta işe yeni  başlayacak personel asgari ücretin %20 fazlası ile işe başlamaktadır. Bunun haricinde aylık belirlenen kotanın aşımı ile birlikte prim ücreti verilmektedir. Starbucks’ta çalışan kişiler ;

  • Mesai Saatleri İçin

Maaş+ yemek+ prim

  • Vardiyalı Mesai Saatleri İçin

Maaş+ yemek+ prim+ servis imkanları bulunmaktadır.

Starbucks İş Başvurusu

Starbucks’ta çalışmak isteyen kişiler iş başvurusunda nasıl bulunmalıdır?  Starbucks’ta çalışmak isteyen kişiler iş başvurusunu kariyer sitelerinden veya iş ilanlarını takip ederek yapabilirler. Sürecin daha hızlı olmasını istiyorsanız size en yakın Starbucks  şubesine giderek yüz yüze bir görüşme sağlayabilirsiniz.

 

  1. İsmail dedi ki:

    Starbucks’a girmeyi düşünüyorum maaşları iyi diyorlar fakat beni düşündüren iki farklı konu var birincisi çalışma saatleri nasıl olacak sonuçta neredeyse gece geç saatlere kadar açık oluyor şubeleri. 2. konu ise acaba A101 BİM gibi yerlerde olan sözde mağaza müdürüyüm diye size mobbing yapan kişiler var mı ki buralarda? Net yani cebime girecek maaş hakkında da bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir