Trendyol Efsane Günler İndirimleri Detaylı Bilgi

Trendyol Efsane Günler İndirimleri Detaylı Bilgi konumuzda Trendyol black friday indirimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paylaş

Trendyol’da indirim günleri ne zaman, başlayacak kaç gün sürecek? Herkesin merakla beklediği Black Friday indirimleri için geri sayım başladı. Trendyol indirim kodları araştırılmaya başlandı bile. Bazı mağazalar tam gününde indirim yapmaya hazırlanırken bazı mağazalar da indirim  günleri erkenden yapılmaya başlandı. 2018 Black Friday günü 23 Kasım tarihine denk gelmektedir. Trendyol’da Black Friday günü 20 Kasım itibari ile başlamış bulunmaktadır.

Trendyol indirim kodu herkes tarafından en çok merak edilenler arasındadır. Trendyol Black Friday indirimleri çok yoğun ilgi görmektedir. Bu sene Black Friday 23 Kasıma denk gelmektedir. Fakat bazı mağazalar Kara Cuma İndirim günlerine erken tarihten itibaren başladı. Bu indirimleri bir haftaya yayan oldukça çok fazla mağaza bulunmaktadır. Trendyol indirim günlerini 20 kasımdan itibaren başlamış bulunmaktadır. Trendyol da Black Friday indiriminden yararlanmak için ekstra bir kod bulunmamaktadır. Zaman zaman yoğunluk nedeni ile site erişim yapılamamaktadır

Trendyol Efsane Günler İndirimleri

20-25 Kasım tarihleri arasında Trendyol Efsane Günler adı altında  indirim kampanyası tüketici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Trendyol Neden Açılmıyor?

Efsane Günler nedeni ile yoğunluktan dolayı açılmıyor. Daha sonra bu durum düzeltilmektedir.

Detaylar : https://www.trendyol.com/Butik/Liste/Efsane–Gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir